امروز : 6 مهر 1400

نرخنامه الکترونیک

قابل توجه کلیه اعضا اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

دریافت آخرین نرخنامه مصوب به صورت الکترونیک

🔷 جهت رفاه حال کلیه اعضا محترم و مخصوصا با توجه به وضعیت حاد بیماری کرونا و با پیگیری های هیئت مدیره اتحادیه ازین پس کلیه اعضا می توانند بدون مراجعه به اتحادیه و در کمترین زمان آخرین نرخنامه مصوب رسته خود را به صورت الکترونیک دریافت نمایند .

🔻مراحل دریافت نرخنامه الکترونیک

۱- مراجه به لینک زیر:

دریافت نرخنامه الکترونیک

۲- از قسمت ورود وارد پنل کاربری خود شوید .

توجه : در صورتی که ثبت نام نکرده اید ابتدا از قسمت ثبت نام عملیات ثبت نام را انجام دهید .

۳- پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی سمت راست گزینه درخواست نرخنامه را انتخاب نمایید .

۴- اطلاعات درخواست نرخنامه مانند رسته ، نام واحد صنفی ،آدرس ،جدیدترین عکس صاحب پروانه کسب را به دقت مطابق اطلاعات پروانه کسب دریافتی تکمیل نموده سپس گزینه ثبت درخواست را انتخاب نمایید .

توجه :کلیه اطلاعات وارد شده باید مطابق با پروانه کسب باشد در غیر اینصورت درخواست شما تایید نخواهد شد.

۵- پس از تایید اتحادیه گزینه دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و نرخنامه خود را با بهترین کیفیت می توانید دانلود نموده و با سایز دلخواه چاپ نمایید .

توجه :

🔻فرایند تایید یا عدم تایید نرخنامه  از طریق خود اتحادیه در واحد های دبیرخانه،حسابداری ، و هیئت مدیره انجام خواهد شد.

🔻متقاضی پس از ثبت درخواست از قسمت جزییات می تواند فرایند تایید نرخنامه خود را مشاهده نموده و در صورت عدم تایید علت عدم تایید را در این قسمت مشاهده نماید .

🔻 هر نرخنامه دارای شناسه یکتا مخصوص به متقاضی می باشد که بر روی نرخنامه درج میشود و در صورت مشاهده نرخنامه الکترونیک با دو شناسه یکسان در دو واحد صنفی مختلف و یا نرخنامه الکترونیک فاقد شناسه یکتا طبق قانون با متخلف برخورد خواهد شد.

🔻 پس از دانلود، نرخنامه حتما باید چاپ شود و در معرض دید عموم نصب گردد در غیر اینصورت در صورت مشاهده بازرسان تعزیرات و یا بازرسان اتحادیه مطابق قانون با واحد صنفی برخورد خواهد شد .

🔻 با توجه به الکترونیکی شدن فرایند دریافت نرخنامه و با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا از هر گونه مراجعه حضوری به اتحادیه برای دریافت نرخنامه خودداری نمایید .