امروز : 6 مهر 1402

دریافت نرخنامه

قابل توجه کلیه اعضا اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

دریافت آخرین نرخنامه مصوب به صورت غیر حضوری

? جهت رفاه حال کلیه اعضا محترم و مخصوصا با توجه به وضعیت حاد بیماری کرونا و با پیگیری های هیئت مدیره اتحادیه ازین پس کلیه اعضا می توانند بدون مراجعه به اتحادیه و در کمترین زمان آخرین نرخنامه مصوب رسته خود را به صورت غیر حضوری دریافت نمایند .

?مراحل دریافت نرخنامه غیر حضوری

تسویه حساب بدهی حق عضویت از طریق لینک زیر

پرداخت آنلاین بدهی حق عضویت

۱- مراجه به لینک زیر:

دریافت نرخنامه غیر حضوری

۲- از قسمت ورود وارد پنل کاربری خود شوید .

توجه : در صورتی که ثبت نام نکرده اید ابتدا از قسمت ثبت نام عملیات ثبت نام را انجام دهید .

۳- پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی سمت راست گزینه درخواست نرخنامه را انتخاب نمایید .

۴- اطلاعات درخواست نرخنامه مانند رسته ، نام واحد صنفی ،آدرس ،جدیدترین عکس صاحب پروانه کسب را به دقت مطابق اطلاعات پروانه کسب دریافتی تکمیل نموده سپس گزینه ثبت درخواست را انتخاب نمایید .

توجه :کلیه اطلاعات وارد شده باید مطابق با پروانه کسب باشد در غیر اینصورت درخواست شما تایید نخواهد شد.

۵- پس از تایید اتحادیه گزینه دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و نرخنامه خود را با بهترین کیفیت می توانید دانلود نموده و با سایز دلخواه چاپ نمایید .

توجه :

?فرایند تایید یا عدم تایید نرخنامه  از طریق خود اتحادیه در واحد های دبیرخانه،حسابداری ، و هیئت مدیره انجام خواهد شد.

?متقاضی پس از ثبت درخواست از قسمت جزییات می تواند فرایند تایید نرخنامه خود را مشاهده نموده و در صورت عدم تایید علت عدم تایید را در این قسمت مشاهده نماید .

? هر نرخنامه دارای شناسه یکتا مخصوص به متقاضی می باشد که بر روی نرخنامه درج میشود و در صورت مشاهده نرخنامه  با دو شناسه یکسان در دو واحد صنفی مختلف و یا نرخنامه فاقد شناسه یکتا طبق قانون با متخلف برخورد خواهد شد.

? پس از دانلود، نرخنامه حتما باید چاپ شود و در معرض دید عموم نصب گردد در غیر اینصورت در صورت مشاهده بازرسان تعزیرات و یا بازرسان اتحادیه مطابق قانون با واحد صنفی برخورد خواهد شد .

? با توجه به غیر حضوری شدن فرایند دریافت نرخنامه و با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا از هر گونه مراجعه حضوری به اتحادیه برای دریافت نرخنامه خودداری نمایید .