امروز : 26 فروردین 1403

نحوه ثبت نام اظهارنامه مالیاتی سال ۹۸ (عملکرد ۹۷)

از کلیه واحدهای صنفی در رسته کافی نت و انجام امور اینترنتی خواهشمند است جهت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی سال ۱۳۹۸ ( عملکرد ۹۷)   قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه نمایند:

۱.  این سامانه فقط مختص رسته  کافی نت و انجام امور اینترنتی مجاز و دارای  پروانه کسب  اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد بوده و متقاضیان شهرستان ها از ثبت نام خودداری نمایند.

۲.جهت وارد شدن به سامانه ثبت نام  حتما وارد حساب gmail خود شده و از طریق آن اقدام به ثبت نام نمایید.

۳.هر واحد صنفی مجاز به معرفی حد اکثر ۳ نفر جهت ثبت اظهارنامه مالیاتی می باشد.

۴.واریز حق عضویت سال های ۹۷ به قبل به ازاء هر سال ۱۵۰۰۰۰ تومان و حق عضویت سال ۹۸ مبلغ ۲۰۰۰۰۰ تومان  می باشد که می بایست طی فیش جداگانه به حساب اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد واریز گردد.

۵.واریز مبلغ ثبت نام  بابت  صدور گواهی نامه، کلاس آموزشی، نرخنامه وبه حساب اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد می بایست واریز گردد:

توجه:  فیش های مربوط به حق عضویت و هزینه کلاس آموزشی حتماً به صورت جداگانه واریز گردد.

شماره حساب جاری جام: ۲۰۲۳۹۰۱۴/۹۵ بانک ملت
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۸۱۰۸۱۸۳۸
شبا:IR330120000000002023901495
به نام اتحادیه رایانه و ماشین های اداری مشهد

 

۶. قبل از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام، اسکن یا تصویر تمامی مدارک مورد نیاز را جهت آپلود در سامانه تهیه نمایید.

مدارک مورد نیاز  :

  • اسکن عکس متقاضی و صاحب پروانه
  • اسکن و یا تصویر  روی کارت ملی متقاضی
  • اسکن و یا تصویر صفحه اول شناسنامه متقاضی
  • اسکن و یا تصویر فیش های پرداختی متقاضی

توجه :

به جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی حتما فیش پرداختی خود را تا پایان  مهلت قانونی ثبت اظهارنامه های مالیاتی نزد خود نگاه داری نمایید.

چنانچه به هر دلیل رسید واریز وجه در اختیار اتحادیه قرار نگرفته باشد، به منزله انصراف متقاضی تلقی خواهد شد و اتحادیه در این مورد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت . 

 

۷. اطلاعات ارسالی توسط اتحادیه بررسی شده  و در صورت مشاهده عدم نقص در پرونده و بدهی و سایر مشکلات احتمالی مورد تایید قرار خواهد گرفت لذا صرفا ثبت نام در سامانه به منظور تایید واحد صنفی نمی باشد.

۸. در هر مرحله از ثبت اظهارنامه های مالیاتی چنانچه سوء استفاده و تخلف هر واحد صنفی مبنی بر در اختیار گذاشتن  دسترسی خود به  دیگران و یا استفاده از افرادی که در زمان ثبت نام معرفی نشده اند و دارای گواهینامه نمی باشند محرز شود، دسترسی آن واحد صنفی  تا پایان مهلت ثبت اظهارنامه ها قطع شده و تخلف آن از طریق مراجع قانونی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .

۹. ثبت نام در سامانه به معنی پذیرش کلیه موارد ذکر شده در بالا می باشد .

 

 لینک ثبت نام

yon.ir/87szj

دانلود راهنمای تصویری ثبت نام

yon.ir/jUhhY